Innovatív fektetés - Nézze meg itt!

Ragasztós Vinyl Dizájnpadló

A Wineo Ragasztós Dizájnpadlója bármelyik helyiségbe ideális megoldás lehet. Ellenáll a gyerekszobai igénybevételnek, de a fürdőszoba nedvességének is. Felülete kellemes, rugalmas, ezért elnyeli a lépések hangát és meleg érzetet áraszt, épp ezért a nappali szobákat is otthonosabbá teszi.

Wineo 400 Wood

Dream Pine Light DB00105
Moonlight Pine Pale DB00104
Desire Oak Light DB00108
Grace Oak Smooth DB00106
Embrace Oak Grey DB00110
Spirit Oak Silver DB00115
Starlight Oak Soft DB00116
Miracle Oak Dry DB00117
Inspiration Oak Clear DB00113
Compassion Oak Tender DB00109
Paradise Oak Essential DB00112
Energy Oak Warm DB00114
Adventure Oak Rustic DB00111
Eternity Oak Grey DB00121
Summer Oak Golden DB00118
Soul Apple Mellow DB00107
Romance Oak Brilliant DB00119
Eternity Oak Brown DB00120

Wineo 400 Wood XL

Emotion Oak Rustic DB00123
Ambition Oak Calm DB00122
Wish Oak Smooth DB00131
Memory Oak Silver DB00132
Valour Oak Smokey DB00133
Silence Oak Beige DB00124
Luck Oak Sandy DB00127
Kindness Oak Pure DB00125
Liberation Oak Timeless DB00128
Joy Oak Tender DB00126
Comfort Oak Mellow DB00129
Intuition Oak Brown DB00130

Wineo 400 Stone

Harmony Stone Sandy DB00134
Magic Stone Cloudy DB00136
Patience Concrete Pure DB00139
Wisdom Concrete Dusky DB00140
Vision Concrete Chill DB00135
Courage Stone Grey DB00137
Fairytale Stone Pale DB00142
Fortune Stone Rusty DB00142
Glamour Concrete Modern DB00141
Hero Stone Gloomy DB00138

Wineo 600 Wood

Chateau White
DB 00001
Chateau Brown
DB 00002
Chateau Grey
DB 00003
Aurelia Provence
DB 00004
Aurelia Grey
DB 00005
Aurelia Cream
DB 00006
Toscany Pine
DB 00007
Toscany Pine Grey
DB 00008
Calm Oak Nature
DB 00009
Calm Oak Cream
DB 00010
Patchwork
DB 00011
Polaris
DB 00012
Venero Oak Beige
DB 00013
Venero Oak Brown
DB 00014

Wineo 600 Wood XL

Woodstock Honey
DB 00023
Woodstock Cream
DB 00024
Scandic Grey
DB 00025
Scandic White
DB 00026
Aumera Oak Dark
DB 00027
Aumera Oak Native
DB 00028
Aumera Oak Grey
DB 00029
Victoria Oak Grey
DB 00030
Victoria Oak Native
DB 00031
Victoria Oak White
DB 00032

Wineo 600 Stone

Lava Grey
DB 00015
Lava Black
DB 00016
Polar Travertine
DB 00017
Silver Slate
DB 00018

Wineo 600 Stone XL

Navajo Cream
DB 00019
Navajo Grey
DB 00020
Brooklyn Day
DB 00021
Brooklyn Night
DB 00022

Wineo 800 Wood

Sardinia Wild Walnut DB00083
Riga Vibrant Pine DB00082
Honey Warm Maple DB00081
Wheat Golden Oak DB00080
Salt Lake Oak DB00079
Balearic Wild Oad DB00078
Gothenburg Calm Oak DB00077
Copenhagen Frosted Pine DB00076
Crete Vibrant Oak DB00075

Wineo 800 Wood XL

Sicily Dark Oak DB00069
Helsinki Rustic Oak DB00068
Ponza Smoky Oak DB00067
Cyprus Dark Oak DB00066
Lundy Dusty Oak DB00065
Corn Rustic Oak DB00064
Mud Rustic Oak DB00063
Clay Calm Oak DB00062
Santorini Deep Oak DB00061

Wineo 800 Stone XL

Light Sand DB00095
Calm Concrete DB0094
Copper Slate DB00091
White Marble DB00090
Raw Concrete DB00088
Rough Concrete DB00089
Silver Slate DB00087
Art Concrete DB00086
Dark Slate DB00085
Heavy Metal DB00084

Wineo 800 Tile L, XL, XXL

Solid Black DB00103-1,-2,-3
Solid White DB00102-1,-2-,-3
Solid Light DB00101-1,-2,-3
Solid Sand DB00100-1,-2,-3
Solid Taupe DB00099-1,-2,-3
Solid Umbra DB00098-1,-2,-3
Solid Dark DB00096-1,-2,-3
Solid Grey DB00097-1,-2,-3

Wineo 800 Craft

Mosaic Dark DB00093
Mosaic Light DB00092
Infinity Light Solid DB00074
Infinity Dark Solid DB00073
Infinity Light Mixed DB00072
Infinity Dark Mixed DB00071

HASZNOS INFORMÁCIÓK

Lerakás (klikkes)

A Wineo forradalmian új, egyedi klikkes technológiájával gyerekjáték az elemeke egymáshoz illesztése, és még ragasztóra sincs szükség a fektetéskor. Olvasson utána!


Tovább ›

Padlóápolás

Tudjon meg többet a Wineo Vinyl Dizájnpadlók ápolásáról. A megelőző intézkedésekről, az első és a rendszeres, általános tisztításról.


Tovább ›

Lerakás (ragasztós)

Tájékozódjon a Wineo ragasztós vinyl padlóburkolatok fektetéséről.


Tovább ›